Disney Wiki
Advertisement
Disney Wiki

Nowa szkoła króla to serial należący do Disney Channel Original Series.

Fabuła

Kontynuacja serialu na podstawie baśni Andersena "Nowe szaty króla". Młody, arogancki władca o imieniu Kuzco zakochuje się w Malinie, inteligentnej uczennicy akademii. Dziewczyna nie odwzajemnia jego zalotów. Na czas ukończenia Cesarskiej Akademii Kuzcańskiej młody władca zostaje odcięty od skarbca. Jest naiwny i próżny. Przyzwyczajony do cesarskiego trybu życia i usługujących mu ludzi z trudem znosi prowincjonalny styl. Kuzco ma kłopoty w nauce. Jeśli nie zda choć jednego zadania, może zostać wydalony z akademii. Oznacza to utratę tronu na rzecz swej byłej doradczyni, Yzmy. Tymczasem Malina bardzo dobrze zna cesarza i próbuje zmienić jego charakter. Pomaga mu także zaliczyć zadania, uczy go i daje wiele cennych rad. W tym czasie Yzma w swoim laboratorium tworzy mikstury, które mają uniemożliwić Kuzco ukończenie szkoły.

Obsada

Oryginalna

Polska

Wersja polska: na zlecenie Disney Character Voices InternationalSUN STUDIO POLSKA

Reżyseria: Marek Robaczewski

Dialogi:

W wersji polskiej udział wzięli:

  • Grzegorz DrojewskiKuzco
  • Barbara Zielińska
    • Yzma,
    • Azma (odc. 18)
  • Paweł Szczesny
    • Pacha,
    • Cesarski stróż kielichów (odc. 31)
  • Jacek Mikołajczak
    • Kronk,
    • Kronkenicjanie (odc. 35b)
  • Joanna JeżewskaChicha
  • Joanna Pach
    • Malina,
    • Aktorka (odc. 26b),
    • Babcia Maliny (odc. 36a),
    • Ciocia Maliny (odc. 36a)
  • Robert Tondera
    • Flaco Moleguaco,
    • Człowiek czytający tytuły (odc. 9a)
  • Bożena Furczyk
    • Chacha,
    • Trener Magister Ścisła,
    • Mata,
    • Mani (odc. 9a),
    • Plażowiczka (odc. 23a),
    • Uczennica 2 (odc. 24b),
    • Dziennikarka (odc. 26b),
    • Pracowniczka stoiska ze zdjęciami (odc. 44b),
    • Kobieta (odc. 46a)
  • Julia Kołakowska
    • Tipo,
    • Cuxi,
    • Cuca,
    • Curi,
    • Pani Upachal,
    • Kujonka (odc. 6, 9a),
    • Zim (odc. 13b),
    • Zam (odc. 13b),
    • Księżniczka Lalala (odc. 18),
    • Uczennica 1 (odc. 24b),
    • Obozowiczka 1 (odc. 46b)
  • Zbigniew Konopka
    • Kawo,
    • Królewski sługa,
    • Ipo,
    • Kujon 3 (odc. 47b),
  • Cezary NowakPurutu
  • Janusz Wituch
    • Topo,
    • Tu,
    • Yu,
    • Głos kolejki,
    • Kurier (odc. 3b, 44b),
    • Pan Notaempa (odc. 19b),
    • Narrator (odc. 22a, 37a, 40b),
    • Konferansjer (odc. 24b),
    • Spiker (odc. 26b),
    • Sługa (odc. 27a),
    • Piżama Lama (odc. 37b),
    • Twórca Piżamy Lamy (odc. 37b),
    • Obozowicz 1 (odc. 46b),
    • Kujon 2 (odc. 47b),
    • Głośny konferansjer (odc. 48a),
    • Królewski śpiewak (odc. 49a)
  • Marek Robaczewski
    • Waldi,
    • Sufler (napisy końcowe odc. 2),
    • Kujon (odc. 6),
    • Woźny (odc. 6, 40b),
    • Guaca (odc. 9a),
    • Pan Chiquaca (odc. 11b),
    • Ursus (odc. 19a),
    • Kelner (odc. 23a),
    • Pan Desalseber (odc. 27a),
    • Manat Doyle (odc. 27b),
    • Ojciec Kronka (odc. 35b),
    • Kelner (odc. 40a),
    • Mężczyzna (odc. 46a)
    • Nauczyciel klasy DG (odc. 15a, 37a),
  • Monika PikułaMaxi (odc. 6)
  • Artur KaczmarskiAtanazy „Alarm” (odc. 13a)
  • Jacek KopczyńskiOjciec Kronka (odc. 14)
  • Jakub Szydłowski
    • Królewski śpiewak (odc. 15a, 37a),
    • Kujon 1 (odc. 47b),
    • Łobuz (odc. 47b),
    • Tragarz (odc. 51)
  • Cezary Kwieciński
    • Guaca,
    • Ozker (odc. 15a),
    • Wierny Imaga (odc. 18a),
    • Dilator (odc. 23b),
    • Tata Guaca (odc. 34b),
    • Obozowicz 2 (odc. 46b)
  • Joanna Węgrzynowska
    • Furi (odc. 17a),
    • Przedszkolanka (odc. 17a),
    • Pani Nie (odc. 17b),
    • Margo Huanper (odc. 30a),
    • Pani Mudkowa (odc. 31a),
    • Kosmetyczka (odc. 38a)
  • Joanna Borer
    • Yatta Mulda (odc. 22a, 25a, 28b, 30b, 32-34a, 36b, 40a-40b, 44a, 48a, 50a-50b, 52)
    • Wolontariuszka (odc. 27b),
    • Dziecko (odc. 29a),
    • Koleżanka Margo (odc. 30a),
    • Pani z Projektu Ponczo (odc. 36b),
    • Przewodniczka (odc. 44b),
    • Staruszka (odc. 46a),
    • Obozowiczka 2 (odc. 46b)
  • Leszek Zduń
    • Ramon,
    • Plażowicz 1 (odc. 23a),
    • Plażowicz 2 (odc. 23a),
    • Uczeń (odc. 24b),
    • Opiekun (odc. 26a),
    • Oficer Achimari (odc. 27a),
    • Konferansjer (odc. 30a),
  • Adam Krylik
    • Dirk Brock (odc. 32, 50a),
    • Muzyk (odc. 46a),
    • Kujon 4 (odc. 47b),
  • Dariusz Błażejewski
    • Papa Santos (odc. 33),
    • Tata Maliny (odc. 36a),
    • Kelner (odc. 39b),
    • Ultimo (odc. 42a),
    • Kurator (odc. 44b),
    • Strażnik boczny (odc. 44b)
  • Stefan Knothe
    • Sprzedawca (odc. 37b),
    • Tata Kuzco (odc. 43a)
  • Anna ApostolakisObsesja (odc. 44b)
  • Karol Wróblewski
    • Uczeń (odc. 47a),
    • Sprzedawca w sklepie muzycznym (odc. 50a)

i inni

Wykonanie piosenek:

  • „K-U-Z-C-O”: Tomasz Steciuk i inni (czołówka)
  • Grzegorz Drojewski (odc. 2b)
  • Adam Krylik, Magdalena Krylik, Jakub Szydłowski, Katarzyna Łaska (odc. 6)
  • Grzegorz Drojewski, Jacek Mikołajczak (odc. 10)
  • Jakub Szydłowski i inni (odc. 15)
  • Janusz Wituch (odc. 26b)
  • „Yzmopolis”: Barbara Zielińska, Tomasz Steciuk i inni (odc. 21)
  • „Kronk for Hire”: Adam Krylik, Agnieszka Burcan (odc. 22b)
  • Juliusz Kamil Kuźnik i inni (odc. 31a)
  • Janusz Wituch, Joanna Borer, Cezary Kwieciński, Leszek Zduń, Robert Tondera, Zbigniew Konopka, Jacek Mikołajczak (odc. 32)
  • „Let's Brock”: Adam Krylik oraz chór w składzie: Katarzyna Łaska, Agnieszka Burcan i inni (odc. 32)
  • „Kuzco Dance”: Grzegorz Drojewski oraz chór w składzie: Jakub Szydłowski, Katarzyna Łaska, Agnieszka Burcan i inni (odc. 32)
  • „Yzma Vs. Brock”: Barbara Zielińska, Adam Krylik (odc. 32)
  • „Our Academy”: Grzegorz Drojewski, Adam Krylik, Robert Tondera, Janusz Wituch, Cezary Kwieciński, Zbigniew Konopka, Jacek Mikołajczak oraz chór w składzie: Katarzyna Łaska, Agnieszka Burcan i inni (odc. 32),
  • Marek Robaczewski (odc. 33)
  • Paweł Szczesny, Bożena Furczyk, Julia Kołakowska (odc. 33),
  • Jacek Mikołajczak (odc. 35b)
  • Jakub Szydłowski i inni (odc. 37a)
  • Jacek Mikołajczak i inni (odc. 39a)
  • Cezary Kwieciński (odc. 45b)
  • Joanna Pach, Zbigniew Konopka, Cezary Kwieciński (odc. 48a)

Lektor:

  • Grzegorz Drojewski (tytuł serialu),
  • Artur Kaczmarski (napisy ekranowe w odc. 22, 24, 26)

Odcinki

Sezon 1

Nr Tytuł Tytuł polski Premiera Kod
1 Rabbit Face Królicza twarz 27 stycznia 2006 101
2 Squeakend at Bucky's / Kuzco Fever Wiewiórski z Waldkiem / Gorączka 28 stycznia 2006 107
3 Empress Malina / The Adventures of Red-Eyed Tree Frog Man Dziób tukana / Człowiek rzekotka 3 lutego 2006 102
4 Hungry, Hungry Llama / Only the Wrong Survive Lama mi zjadła pracę domową / Obóz przetrwania 10 lutego 2006 106
5 Cart Wash / Battle of the Bots Prace społeczne / Drewnobot 17 lutego 2006 103
6 Girls Behaving Oddly Sześć minus 24 lutego 2006 112
7 The Lost Kids / The Big Fight Zgubione dzieci / Wielka walka 3 marca 2006 110
8 Kuzclone Mój najlepszy przyjaciel 31 marca 2006 111
9 Unfit to Print / Emperor's New Pet Redaktor naczelny / Kłopot 7 kwietnia 2006 108
10 Peasant for a Day Żyć jak wieśniak, czyli Kronk zostaje władcą 21 kwietnia 2006 104
11 Fortune Cookie Day / Gold Fools Ciasteczkowa wróżba / Fałszywy Shuaka 5 maja 2006 113
12 The Mystery of Micchu Pachu Misterium Micchu Pachu 12 maja 2006 105
13 Oops All Doodles / Chimpmunky Business Viracocha / Klub Chwackiego Chomika 24 czerwca 2006 120
14 Clash of the Families Zmagania rodzin 1 lipca 2006 109
15 The New Kid / Officer Kronk Ozker / Dyżurny Kronk 8 lipca 2006 114
16 Kronk Moves In Zwolniony Kronk 15 lipca 2006 117
17 Kuzcogarten / Evil and Eviler Kuzcoszkole / Pani Nie 5 sierpnia 2006 118
18 The Bride of Kuzco Narzeczona Kuzco 12 sierpnia 2006 115
19 U.F.KuzcO / Attack Sub U.F.O. / Zastępca 19 sierpnia 2006 116
20 The Yzma that Stole Kuzcoween / Monster Masquerade Kuzcoween / Bal przebierańców 14 października 2006 119
21 Yzmapolis Yzmapolis 11 listopada 2006 121

Sezon 2

Nr Tytuł Tytuł polski Premiera
22 The Emperor's New Tuber / Room for Improvement Nowa bulwa króla / Sala ulepszeń 23 czerwca 2007
23 Cool Summer / The Prisoner of Kuzcoban Odlotowe wakacje / Dilator 30 czerwca 2007
24 Ramon's a Crowd / Guakumentary Rodeo skorpionów / Guakaelementarz 7 lipca 2007
25 Show Me the Monkey / Demon Lama Wspinaczka / Demoniczna lama 21 lipca 2007
26 Picture This! / TV or not TV Okropne zdjęcie / Kronk TV 5 sierpnia 2007
27 Kuz-cop / How Now Sea Cow Kuzco ochroniarz / Kuzco-klub 2 września 2007
28 A Fair to Remember / Working Girl Kuzcowe miasteczko / Pracująca Malina 15 października 2007
29 Awww, Nuts! / Curse of the Moon Beast Orzechy / Dowcip o Księżycowej Bestii 22 października 2007
30 Emperor's New School Spirit / Card Wars Szkolna maskotka / Gra Przygody Shauka 5 listopada 2007
31 Mudka's Secret Recipe / Emperor's New Home School Super tajny przepis Mudki / Nowa szkoła w domu 19 listopada 2007
32 The Emperor's New Musical Musical 3 grudnia 2007
33 A Giftmas Story Świąteczna opowieść 10 grudnia 2007
34 Vincent Van Guaca / No Man is an Island Malarz Guaca / Bezludna wyspa 14 stycznia 2008
35 Air Kuzco / Kronkenitza Mecze Inkówki w stylu Kuzco / Kronkenicjanie 28 stycznia 2008
36 Come Fly With Me / Project Poncho Biały bal / Projekt Ponczo 4 lutego 2008
37 Citizien Kronk / The Pajama Llama Dillema Obywatel Kronk / Piknik z Lamą Pidżamą 3 marca 2008
38 Yzma Be Gone / Last Ditch Effort Yzma musi odejść / Niepotrzebny wysiłek 24 marca 2008
39 The Good, The Bad, and The Kronk / Mudka's #13 Dobry, zły i Kronk / 13 lokal Mudki 7 kwietnia 2008
40 Auction Action / The Astonishing Kuzco-Man Aukcje / Niesamowity Kuzco-Man 21 kwietnia 2008
41 Guaka Rules Guaka Rządzi 5 maja 2008
42 Malina's Big Brake / Hotel Kuzco Wielki stres Maliny / Hotel Kuzco 22 maja 2008
43 Father O Mine / Everybody Loves Kuzco Mój Ojciec / Wszyscy Kochają Kuzco 12 czerwca 2008
44 Puff Piece / Take My Advice Szpinakowy biznes / Nowa porada 10 lipca 2008
45 Yzbot / The Puma Whisper Izmobot / Szept Pumy 31 lipca 2008
46 Kronk the Magnificent / Camp Kuzco Kronk Wspaniały / Obóz Kuzco 21 sierpnia 2008
47 Groove Remover / Overachiever's Club Wady / Klub osiągnięć 11 września 2008
48 Emperor's New Show / Too Many Malinas Nowy show cesarza / Za dużo Malin 18 września 2008
49 Faking the Grade / Eco Kuzco Sfałszowany stopień / Ekologiczny Kuzco 2 października 2008
50 Kuzcokazooza / Kuzco's Little Secret Kuzco gwiazdą rocka / Szynszyla 23 października 2008
51 Cornivale Kolbalanga 6 listopada 2008
52 Graduation Groove Ukończenie szkoły 20 listopada 2008

Zobacz też

Disney-channel-new2015.png
[[Plik:{{{Grafika1}}}|100x150px]]
Disney Channel:
Good Morning, Mickey! · Welcome to Pooh Corner · You and Me Kid · Contraption · EPCOT Magazine · Kaczor Donald przedstawia · Symbol · Disney Family Album · Dumbo's Circus · Videopolis · Good Morning, Miss Bliss · The All-New Mickey Mouse Club · Teen Win, Lose or Draw · The Secret of Lost Creek · Adventures in Wonderland

Flash Forward · Mad Libs · Going Wild with Jeff Corwin · Bug Juice · Off the Wall · Sławny Jett Jackson · To niesamowite · The Jersey · Totally Circus · Świat nonsensów u Stevensów · In a Heartbeat · Totally Hoops · Lizzie McGuire · The Proud Family · Kim Kolwiek · Totally in Tune · Świat Raven · Lilo i Stich · Dave the Barbarian · Filip z przyszłości · Brenda i pan Whiskers · Amerykański smok Jake Long · Nie ma to jak hotel · Maggie Brzęczymucha · Nowa szkoła króla · Hannah Montana · Wymiennicy · Shorty McShorts' Shorts · Cory w Białym Domu · Fineasz i Ferb · Czarodzieje z Waverly Place · Nie ma to jak statek · Słoneczna Sonny · Jonas · Powodzenia, Charlie! · Akwalans · Taniec rządzi · Take Two with Phineas and Ferb · Nadzdolni · Z innej beczki · Wkręty z górnej półki · Jessie · Austin i Ally · Wodogrzmoty Małe · Code: 9 · Blog na cztery łapy · Myszka Miki · Liv i Maddie · W tę i nazad · To nie ja · Win, Lose or Draw · Dziewczyna poznaje świat · K.C. nastoletnia agentka · Przyjaciółki od czasu do czasu · Obóz Kikiwaka · Następcy: Świat Potępionych · Rodzinka od środka · Bizaardvark · Elena z Avaloru · Zaplątani: Serial · Andi Mack · Hotel Transylvania: Serial · Raven na chacie · Zmykaj stąd, Jednorożcu! · Coop i Cami pytają świat · Ogarnij to! · Odjazdowa Layne · Sydney na Maksa · The Lodge · Tajemnice Sulphur Springs · Gabby Duran: galaktyczna opiekunkaMolly i Duch


Filmy fabularne: Światła PółnocyPrzygoda z mumiąSzczęściarzBrink!Miasteczko HalloweenDziewczyna XXI-go wieku • Can of Worms • MetamorfozaInteligentny domJohnny TsunamiGeniuszNie patrzcie pod łózkoOstatnie takie ranczoLeć, leć w przestworzaKolor przyjaźni • Alley Cats Strike • Rip Girls • Cud na drugim torzePrzyrodnia siostra z innej planety • Ready to Run • Quints • Moje drugie jaRandka z wampirem • Phantom of the Megaplex • Świąteczna zadyma w Los AngelesZenon: The ZequelDwanaście okrążeńIrlandzkie szczęście • Hounded • Jett Jackson: The Movie • Projekt „Jennie”Australijska przygoda • The Poof Point • Miasteczko Halloween: Zemsta KalabaraLewy MikołajZostać koszykarkąKadet KellyWyznania TruPoszlakaMożemy wygraćŚwiatło wieczneMiędzy ziemią a niebemJedno życzenieNa torzeŚwiat nonsensów u StevensówKonkurs kulinarnyCheetah Girls • Full-Court Miracle • Wirtualny ideałZapasy z życiemZenon: Z3Ucieczka z przedmieściaTygrysi rejsHalloweentown HighI wszystko jasne!Chłopięca przyjaźńI bądź tu mądraPieskie życieDwiedźmyHigh School MusicalPiękne mleczarkiWendy Wu: Nastoletnia WojowniczkaCzytaj i płaczCheetah Girls 2 • Return to Halloweentown • Wskakuj!Johnny Kapahala: Z powrotem na faliHigh School Musical 2Magiczny duet 2TajmiakiCamp RockViva High School Musical Meksyk: PojedynekCheetah Girls: Jeden światTatastrofaO, kurczę!Program ochrony KsiężniczekCzarodzieje z Waverly Place: FilmRandka z gwiazdąBrat zastępowyViva High School Musical ArgentynaCamp Rock 2: Wielki finałLiceum AvalonNie ma to jak bliźniaki: FilmLemoniada GadaBoska przygoda SharpayWymarzony luzerPowodzenia, Charlie: Szerokiej drogiNie-przyjacieleBunt FMLet It ShineDziewczyna kontra potwórTeen Beach MovieCloud 9ZaplikowaniLepszy modelPod włosTeen Beach 2NastępcyMoja niewidzialna siostra‎ • Nianie w akcjiZamianaNastępcy 2ZombiZakręcony piątekKim Kolwiek: FilmNastępcy 3Zombi 2Magia na opakMisja mumiaŚwięta na okrągłoMix


Filmy animowane: Kim Kolwiek: Szatański PlanThe Proud Family MovieFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeZanim żyli długo i zaplątani
Disney XD:
Pupilek · Café MyszkaTeamo Supremo · The Weekenders · Byle do przerwyFillmore na tropiePower Rangers S.P.D. · Power Rangers: Mistyczna MocPower Rangers: Operacja OverdrivePower Rangers: Furia dżungliBujdy na resorach
Fineasz i Ferb · Aaron Stone · Yin Yang Yo! · Zeke i Luther · Ja w kapeli · Kick Strach się bać · Avengers: Potęga i moc · Para królów · Z kopyta · Szczury laboratoryjne · Mega Spider-Man · Motorcity · Tron: Rebelia · Randy Cunningham: Nastoletni Ninja · Crash & Bernstein · Avengers: Zjednoczeni · Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I. · Oddział specjalny · W tę i nazad · 7K · Wodogrzmoty Małe · Star Wars: Rebelianci · Kirby Buckets · Penn Zero – bohater na pół etatu · Star Butterfly kontra siły zła · Poradnik zakręconego gracza · Kornisz i Fistach · Strażnicy Galaktyki · Szczury laboratoryjne: Jednostka elitarna · Walk the Prank · Lego Star Wars: Przygody Freemakerów · Robal z przyszłości · Główka pracuje · Prawo Milo Murphy'ego · Mech-X4 · Billy Dilley's Super-Duper Subterranean Summer · Kacze opowieści · Big Hero 6 · Big City Greens · Płazowyż · Sowi dom
Disney Junior:
Niedźwiedź w dużym niebieskim domu · Discover Spot · I pies, i wydra · Olinek Okrąglinek · Out of the Box · Kubusiowe opowieści · Stanley · The Wiggles · JoJo z cyrku · Opowieści z Kręciołkowa · Breakfast with Bear · Jasiek i Tyćki · Mali Einsteini · Klub przyjaciół Myszki Miki · Złota Rączka · Ooh, Aah and You · Moi przyjaciele – Tygrys i Kubuś · Zajączkowo · Poruszamy wyobraźnię · Agent specjalny Oso · Gdzie jest mysz? · Przystanek dżungla · Złota Rączka: Szkółka naprawiania
Jake i piraci z Nibylandii · Klinika dla pluszaków · Kubusiowe opowieści o przyjaźni · Jej Wysokość Zosia · Henio Tulistworek · Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie · Miles z przyszłości · Złotowłosa i Miś · Lwia Straż · Miki i raźni rajdowcy · Bingo i Rolly w akcji · Fancy Nancy Clancy · Vampirina · MapeciątkaMyszka Miki: Frajdomek
Disney+:
Seriale fabularne: High School Musical: Serial · The Mandalorian · Dziennik przyszłej pani prezydent · Ziemia u Neda · Teraz Muppety! · Podbój kosmosu · Potężne kaczory: Sezon na zmiany · Drużyna · WandaVision · Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta · Falcon i Zimowy Żołnierz · Turner i HoochDoogie Kameāloha, lekarka · Loki · Nic strasznego · Muppety w Nawiedzonym DworzeRównoległy wymiarHawkeyeWeekend Family

Seriale animowane: Sztuciek się pytaCudowny świat MikiegoGwiezdne wojny: Parszywa ZgrajaPotworna robotaA gdyby...?Olaf przedstawiaSzalone przygody AsaEpoka lodowcowa: Opowieści Scrata


Filmy fabularne: Timmy Fiasco: Błędy się zdarzająZakochany kundelTogoGwiazdkaNoelleArtemis Fowl · Jedyny i niepowtarzalny IvanMagiczne wakacjeTajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i BraciChmuryWróżka potrzebna od zarazLinia obronyCzarna PięknośćFlora i UlissesCruellaŚwięta na okrągłoNareszcie sam w domuFałszywa dwunastka


Filmy animowane: Fineasz i Ferb: Fretka kontra WszechświatLEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygodaDziennik cwaniaczkaEpoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka


Filmy krótkometrażowe: SparkShorts (odcinki Nowa, Głębia, Wzloty i Out) • Krótko mówiąc (odcinki Kałuże, Koleje losu i Aport) • Przygody nocnej lampkiBył sobie bałwan · Pluszowe gadki Bunia i KwakaMit: Opowieści z Krainy lodu22 kontra ZiemiaLaunchpadDobry, Bart i LokiGwiezdne Wojny: WizjeCiao AlbertoSimpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego
Międzynarodowe produkcje Disneya:
Seriale animowane: Arjun – Prince of Bali (Indie) • Astra Force (Indie) • A.T.O.M. Alpha Teens on Machines (Francja) • Chorr Police (Indie) • Galactik Football (Francja/Irlandia (3 sezon)) • Howzzattt (Indie) • Marvel Anime (Blade, Iron Man, Wolverine, X-Men) (Japonia) • Marvel Disk Wars: The Avengers (Japonia) • Marvel Future Avengers (Japonia) • Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Francja/Japonia/Korea Południowa) • ŌBAN Star Racers (Francja/Japonia) • Odlotowe agentki (Francja/Kanada) • Pidżamersi (Francja/Wielka Brytania) • Robin Hood – Draka w Sherwood (Indie/Francja/Niemcy/Włochy) • RoboDz (Japonia) • Stich! (Japonia) • Stich i Ai (Chiny) • Super Robot Monkey Team Hyper Force Go! (USA/Japonia) • W.I.T.C.H. Czarodziejki (Włochy)

Seriale fabularne: Alex i spółka (Włochy) • Als De Bel Gaat (Belgia/Holandia) • Bia (Argentyna) • Break Time Masti Time (Indie) • Cambio de Clase (Hiszpania) • Cuando toca la campana (Argentyna) • Do dzwonka (Polska) • Do dzwonka Café (Polska) • Gdy zadzwoni dzwonek (USA) • Gdy zadzwoni dzwonek (Australia) • Gdy zadzwoni dzwonek (Wielka Brytania) • Gdy zadzwoni dzwonek (Singapur) • Jake i Blake (Argentyna) • Jedenastka (Argentyna) • Kè jiān hǎo shíguāng (Chiny) • Kè jiān hǎo shíguāng Yī nián Èr bān (Tajwan) • Kurze Pause (Niemcy) • Lato w mieście (Izrael) • Mój kumpel duch (Niemcy) • Når klockan ringer (Norwegia/Szwecja) • Penny z M.A.R.Sa (Włochy) • Prikoly na peremenke (Rosja) • Quando Toca o Sino (Brazylia) • Quelli dell'intervallo (Włochy) • Równoległy wymiar (Francja) • Snowdrop (Korea Południowa) • Soy Luna (Argentyna) • Taniec rządzi (Indie) • The Yasumi Jikan (Japonia) • Trop la Classe (Francja) • Violetta (Hiszpania/Argentyna) • Waktu Rehat (Malezja) • Zaplątani w czasie (Argentyna) • Zil Çalınca (Turcja) • Znajdź mnie w Paryżu (Francja)


Filmy fabularne: Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców (Włochy) • Any Body Can Dance 2 (Indie) • Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga (Niemcy) • Czarodziejka Lili: Podróż do Mandolanu (Niemcy/Belgia/Hiszpania/Indie) • Czarodziejka Lili ratuje święta (Niemcy) • Dangal (Indie/USA) • Dwie dwójki to czwórka (Indie) • Fuksja – mała czarodziejka (Holandia) • Taare Zameen Par (Indie) • Jagga Jasoos (Indie) • Khoobsurat (Indie) • Księga mistrzów (Rosja) • Luck Luck Ki Baat (Indie) • Matka i córka: Droga do marzeń (Francja) • Once Upon a Warrior (Indie) • Ostatni bohater (Rosja) • Ostatni bohater: Korzeń zła (Rosja) • Ostatni bohater: Posłaniec Ciemności (Rosja) • Szlak pandy (Chiny) • Tajemnica magicznej dyni (Chiny) • Tini: Nowe życie Violetty (Argentyna/Włochy) • Viva High School Musical Argentyna (Argentyna) • Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek (Meksyk) • Zokkomon (Indie)


Filmy animowane: Arjun: Książę-wojownik (Indie) • Avengers Confidental: Czarna Wdowa i Punisher (USA/Japonia) • Iron Man: Technovore powstaje (USA/Japonia) • Roadside Romeo (Indie)

[[Plik:{{{Grafika2}}}|100x150px]]

Szablon:Navbox/Nowe szaty króla

Advertisement