Disney Wiki
Advertisement
Disney Wiki

Prawo Milo Murphy’ego (ang. Milo Murphy’s Law, 2016-2019) – amerykański serial animowany, stworzony przez Dana Povenmire’a i Jeffa „Swampy'ego” Marsha dla Disney XD.


Serial jest emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 27 marca 2017 roku.

Fabuła

13-letni Milo Murphy, fikcyjny praprapraprawnuk odkrywcy praw Murphy’ego, jest wielkim pechowcem. Życie nauczyło go, że wszystko, co może pójść źle, pójdzie źle. Dzięki wsparciu przyjaciół, Melissy i Zacka, zwykle wychodzi z kłopotów cało. Mimo wszystko wyznaje więc zasadę, że nie należy się przejmować drobnostkami, a większe trudności można pokonać pozytywnym nastawieniem. Niepoprawny optymizm ściąga zazwyczaj na niego jeszcze większe problemy. Humorystyczna opowieść dla młodszych widzów twórców Fineasza i Ferba.

Obsada

Oryginalna

Postacie Grana przez Głos polski
Milo Murphy "Weird Al" Yankovic Krzysztof Szczepaniak
Melissa Chase Sabrina Carpenter Karolina Kalina
Zack Underwood Mekai Curtis Maciej Falana

Polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

  • Anna Sroka
    • Brigette Murphy, mama Milo,
    • Savannah (odc. 8b, 13-14, 15b, 18b, 30b),
    • Staruszka (odc. 20b)
  • Leszek Zduń
    • Martin Murphy, tata Milo,
    • Nauczyciel (odc. 17a),
    • Dziadek Milo (odc. 33b),
    • Burmistrz (odc. 38b)
  • Jacek Kopczyński
    • Robotnik (odc. 1a),
    • Michael (odc. 3b),
    • Chase, tata Melissy (odc. 5a, 11a, 17b),
    • Tobias Trollhammer (odc. 12a),
    • jedno z pistacjowych drzew (odc. 14)
  • Szymon Roszak
    • Mort (odc. 1a-2b, 4a, 7b-8a, 10a, 11b, 17a, 25a, 29b, 37b, 40a),
    • Nate (odc. 16),
    • Pistacje (odc. 22-23),
    • Kosmita Khone (odc. 31b, 42),
    • Porucznik Tennant (odc. 32a),
    • Greg (odc. 38b)
  • Mateusz Narloch
    • Chad (odc. 1a, 7b, 9b, 24a, 25a, 32b-33a, 37b),
    • Henry (odc. 6b),
    • Ferb Fletcher (odc. 22)
  • Maksymilian Michasiów
    • Nick (odc. 1a),
    • Bertram (odc. 3a),
    • Czarnowłosy chłopiec (odc. 11a),
    • Bileter (odc. 11b),
    • Członek orkiestry (odc. 11b),
    • jedno z pistacjowych drzew (odc. 14)
  • Sebastian Perdek
    • Logan (odc. 1a),
    • Robotnik (odc. 1a),
    • jeden z członków orkiestry (odc. 2a),
    • jeden z Gadów (odc. 2a),
    • Sprzedawca pączków (odc. 2a),
    • jeden z pracowników biurowych (odc. 3b),
    • Sprzątacz (odc. 3b),
    • Uczeń (odc. 4a)
  • Cezary Kwieciński
    • Kolega Scotta (odc. 1b),
    • Orton Mahlson / Doktor Zone (odc. 3a, 5b, 13-14),
    • Mężczyzna w stroju pana Smalczyka (odc. 5b),
    • Policjant (odc. 7a),
    • Prowadzący teleturniej (odc. 7b),
    • Reżyser (odc. 12a),
    • Król Pistacjon (odc. 14),
    • Buford van Stomm (odc. 22-23),
    • Lama (odc. 26b)
  • Jakub Szydłowski
    • Scott (odc. 1b, 5a, 7b, 10a, 14, 18a, 24b, 26b, 33a, 34, 36a, 37b, 41a),
    • Kyle Drako (odc. 5a, 7b, 9ab, 11a, 17b, 21, 25a, 39b),
    • Ochroniarz (odc. 8b),
    • Właściciel budki z corn dogami (odc. 20b),
    • Gulasz (odc. 35a),
    • Pan Blunt (odc. 40a),
    • Reporter z planety Oktalia (odc. 42)
  • Beata Łuczak
    • Pani White (odc. 1b, 5a, 17a),
    • jedna z kobiet (odc. 3a),
    • Pracowniczka biurowa (odc. 3b),
    • Babcia Milo (odc. 16),
    • Ciocia Laura (odc. 16)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński
    • Członek podziemia (odc. 1b),
    • Maskotka Tygrysów (odc. 2b),
    • Robotnik w metrze (odc. 2b),
    • Sędzia (odc. 2b),
    • Sprzedawca gadżetów z Tygrysami (odc. 2b),
    • Fan Doktora Zony (odc. 3a),
    • jeden z pracowników biurowych (odc. 3b),
    • Kierowca (odc. 3b),
    • Mężczyzna z obrazem (odc. 3b),
    • Carl (odc. 25b, 29a, 31b, 35b, 41b),
    • Pacjent Karl (odc. 37b)
  • Jakub Wieczorek
    • Trener Nolan Mitchell (odc. 2a, 17a, 31a),
    • Tata Zacka (odc. 6b, 19, 30a),
    • Automatyczna sekretarka (odc. 7a),
    • Olbrzymia pistacja (odc. 21),
    • Strażnik-pistacja #1 (odc. 21)
  • Barbara GarstkaJoni (odc. 2a, 4a, 5a)
  • Katarzyna Kozak
    • Dyrektor Milder (odc. 2a, 10b, 12b, 17a, 36b, 40b),
    • Oochroniarz (odc. 37a)
  • Paweł Szczesny
    • Komentator (odc. 2a),
    • Pracownik biurowy włączający wiatrak (odc. 3b),
    • Operator dźwigu (odc. 5a),
    • Pan Artuni (odc. 5a),
    • Trener Mitchell (odc. 10b),
    • Derek (odc. 14),
    • Rybak (odc. 16),
    • Robotnik (odc. 18b),
    • Inwentaryzator #2 (odc. 28b),
    • Zastępczy nauczyciel (odc. 29a),
    • Wujek Corneilius (odc. 30a)
  • Brygida Turowska
    • Pani Murawski (odc. 2b, 9a, 17ab, 24b, 39b),
    • Mama Zacka (odc. 5a, 15b, 17b)
  • Bartosz Wesołowski
    • Wally (odc. 3a, 5a),
    • Ochroniarz-pułkownik (odc. 3b),
    • Kelner (odc. 16a),
    • Krawiec (odc. 18b),
    • Bohater filmu (odc. 24b)
  • Michał Podsiadło
    • Josh (odc. 3a, 5b),
    • Golfista (odc. 3b),
    • Jeremiasz Johnson (odc. 29b),
    • Roboty w fabryce samochodów (odc. 33a)
  • Julia KunikowskaKris (odc. 3a, 5b)
  • Dariusz Odija
    • Pułkownik Kręcik (odc. 3b, 32a, 33b),
    • Pan Baryton (odc. 4b),
    • Javier (odc. 5b),
    • Major Monogram (odc. 22, 25b, 29a, 31b, 35b, 41b),
    • Policjant Ted (odc. 35b)
  • Paweł WiśniewskiElliot (odc. 3b-4b)
  • Artur Kaczmarski
    • Eugene (odc. 3b),
    • Orton Mahlson (odc. 14),
    • Głos (odc. 40a)
  • Olaf MarchwickiDelbert (odc. 3b)
  • Paulina KomendaLekarka (odc. 5a)
  • Dominika SellJackie (odc. 5b)
  • Przemysław Glapiński
    • Pan Brulee (odc. 6a),
    • Pan Block (odc. 8b-9b, 13-14, 15b-16, 24a, 30b, 39a),
    • Wujek Joey (odc. 16),
    • Bob Block (odc. 25a, 28b, 29b-30a, 33a, 34, 40b)
  • Monika Pikuła
    • Charlene Brulee (odc. 6a),
    • Fretka Flynn (odc. 22-23)
  • Anna WodzyńskaSharon Brulee (odc. 6a)
  • Anna Sztejner
    • Pani Brulee (odc. 6a),
    • Pani Baxter (odc. 9a)
  • Joanna BorerDyrektor Milder (odc. 7b)
  • Karol Osentowski
    • Uczeń (odc. 8a),
    • Gazeciarz (odc. 30b)
  • Kamil Pruban
    • Brick (odc. 8b, 13-14, 15b, 18b, 30b),
    • Derek (odc. 21-23)<
  • Martyna TrawczyńskaShelly (odc. 10a)
  • Janusz Wituch
    • Ojciec dziewczynki (odc. 11a),
    • Dostawca (odc. 11b),
    • Operator zdjęć (odc. 12a),
    • Sędzia wyścigów (odc. 12a),
    • Victor (odc. 15a),
    • Deweloper (odc. 38b),
    • Retorytur (odc. 39b)
  • Janusz Zadura
    • Elliot (odc. 12ab, 14, 18a, 19, 22, 26b, 31a, 32a, 33a, 36b, 38a),
    • Jerry (odc. 14),
    • Nieskończony Podział (odc. 39b),
    • Ted (odc. 40b)
  • Wojciech Chorąży
    • Przewodnik (odc. 14),
    • Narciarz #2 (odc. 20a),
    • Reżyser (odc. 21),
    • Strażnik pistacja #2 (odc. 21)
  • Andrzej Chudy
    • Clyde (odc. 15a, 29a),
    • Dziadek Milo (odc. 16),
    • Szeryf Murphy (odc. 18b),
    • Mężczyzna #2 w Miejskim Domu Kultury (odc. 31a)
  • Grzegorz Drojewskigłos w sklepie z komiksami (odc. 20a)
  • Michał Konarski
    • Maszynista (odc. 20a),
    • Producent (odc. 21),
    • Pracownik elektrowni (odc. 28a),
    • Kosmita Khone (odc. 29b, 31b, 34),
    • Farmer (odc. 30a),
    • Ted (odc. 32ab, 35b)
    • Załogant kutra (odc. 35b),
    • Komisarz policji (odc. 36b)
  • Sebastian Machalski
    • Neal (odc. 20a),
    • Stażysta (Derek w przebraniu) (odc. 21)
  • Robert Tondera
    • Narciarz #1 (odc. 20a),
    • Burmistrz (odc. 20b),
    • Dennis (odc. 21),
    • Ted (odc. 38b),
    • Murray Pośrednik (odc. 39b),
    • Agent Teda (odc. 40b)
  • Waldemar Barwiński
    • Młody Orton Mahlson / Doktor Zone (odc. 21-23),
    • Rusty Wallace (odc. 26b)
  • Wojciech PaszkowskiDoktor Heinz Dundersztyc (odc. 21-24a, 25ab, 26a, 27a, 28a-29a, 30b-31b, 33b-36a, 37-38a, 39a, 40b-42)
  • Mateusz WeberMłody Tobiasz Trollhammer (odc. 21)
  • Anna Apostolakis-GluzińskaBaljeet Tjinder (odc. 22-23)
  • Wit Apostolakis-GluzińskiFineasz Flynn (odc. 22-23)
  • Justyna BojczukIzabella Garcia-Shapiro (odc. 22-23)
  • Mikołaj Klimek
    • Olbrzymia pistacja (odc. 22-23),
    • Oficer Beefy (odc. 25a),
    • Doktor Nieżalek (odc. 25b)
  • Jarosław BoberekIrving Du Bois (odc. 22-23)
  • Delfina WilkońskaPistacje (odc. 22-23)
  • Damian Kulec
    • Pistacje (odc. 22-23),
    • Spiker TV (odc. 22-23),
    • Neal (odc. 32b),
    • Norm (odc. 35a)
  • Aleksander SosińskiPistacje (odc. 22-23)
  • Jan RotowskiNeal (odc. 26a)
  • Krzysztof Cybiński
    • Jose (odc. 27a),
    • Przewodnik (odc. 28a),
    • Inwentaryzator #1 (odc. 28b),
    • Victor (odc. 29a),
    • Mężczyzna #1 w Miejskim Domu Kultury (odc. 31a)
  • Maciej Kowalik
    • Bazyl (odc. 27a),
    • Dostawca (odc. 29a),
    • Kosmita Loab (odc. 31b, 34, 41b-42),
    • Porucznik Tennant (odc. 33b),
    • Ochroniarz (odc. 34)
  • Marta Kurzak
    • Przywódczyni kosmitów (odc. 29b, 31b, 34, 41b-42),
    • Lydia (odc. 36b, 41a)
  • Cezary Nowak
    • Żołnierz z miotaczem ognia (odc. 32a),
    • Duch (odc. 32b),
    • Vlad (odc. 35b)
  • Tomasz TraczyńskiStarszy Zack (odc. 35a)
  • Jacek KrólIgor (odc. 35b)
  • Michał Sitarski
    • Konferansjer (odc. 35b),
    • Papa Mike (odc. 37a)
  • Anna SzymańczykOficer Hastings (odc. 36b)
  • Tomasz JaroszInstruktor (odc. 38b)
  • Wojciech Żołądkowicz
    • Mężczyzna od utylizacji odpadów toksycznych (odc. 38b),
    • Trener Nolan Mitchell (odc. 39b, 41a),
    • Mort (jedna kwestia w odc. 40a)
  • Jakub StrachMały Milo Murphy (odc. 39a)
  • Juliusz Kamil
  • Maciej Zuchowicz
  • Mateusz Kwiecień
  • Agata Skórska
  • Karol Jankiewicz
  • Tomasz Robaczewski
  • Zofia Modej
  • Oliwia Wiśniewska
  • Michał Rosiński
  • Bruno Skalski
  • Agata Góral
  • Tomasz Olejnik
  • Nastazja Bytner
  • Ewa Prus
  • Patrycja Potyralska
  • Lidia Pronobis
  • Przemysław Niedzielski
  • Karol Wróblewski
  • Joanna Węgrzynowska-Cybińska
  • Antoni Scardina
  • Julia Trembecka
  • Irena Melcer
  • Kim Grygierzec
  • Maria Sobocińska
  • Patryk Czerniejewski
  • Piotr Piksa
  • Magdalena Tul
  • Julia Łukowiak
  • Antonina Żbikowska

Wykonanie piosenek:

Reżyseria:

Dialogi:

Kierownictwo muzyczne:

Teksty piosenek:

  • Zofia Jaworowska (seria I),
  • Krzysztof Pieszak (serie I-II),

Dźwięk: Łukasz Fober, Adam Łonicki, Mateusz Michniewicz, Elżbieta Pruśniewska, Mikołaj Urbański, Damian Zubczyński, Piotr Zygo

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA

Lektor: Artur Kaczmarski

Odcinki

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
27.03.2017 01 ––– brak tytułu ––– Going the Extra Milo
28.03.2017 ––– brak tytułu ––– The Undergrounders
29.03.2017 02 ––– brak tytułu ––– Rooting for the Enemy
30.03.2017 ––– brak tytułu ––– Sunny Side Up
31.03.2017 03 Akta Doktora Zony The Doctor Zone Files
03.04.2017 Karteczka The Note
04.04.2017 04 ––– brak tytułu ––– Party of Peril
05.04.2017 ––– brak tytułu ––– Smooth Opera-tor
06.04.2017 05 Pracowity dzień Worked Day
07.04.2017 Na Dzikim Zachodzie The Wilder West
10.04.2017 06 Rodzinne wakacje Family Vacation
11.04.2017 Smalec Murphy’ego Murphy’s Lard
12.04.2017 07 Ciasta i tajemnice Secrets and Pies
13.04.2017 Sportakadematon Athledecamathalon
14.04.2017 08 Zastępstwo The Substitute
23.10.2017 Głębokie wody Time Out
24.10.2017 09 Wycieczka do zoo We’re Going to the Zoo
25.10.2017 Dyskoteka School Dance
26.10.2017 10 Pojedynek zespołów Battle of the Bands
27.10.2017 Książka od matmy The Math Book
30.10.2017 11 Stary silnik i może The Little Engine That Couldn’t
31.10.2017 Akcja z lamami The Llama Incident
01.11.2017 12 Idol Star Struck
02.11.2017 Jaka piękna katastrofa Disaster of My Dreams
26.12.2017 13 Gdzie jest Milo? Missing Milo
08.01.2018 14
25.12.2017 15 Mechaniczny początek A Clockwork Origin
09.01.2018 Przypadkowe lunatykowanie Perchance to Sleepwalk
06.12.2017 16 Świąteczne zagrożenie A Christmas Peril
10.01.2018 17 Pół żartem, pół jachtem Some Like It Yacht
Powrót do szkoły Backward to School Night
11.01.2018 18 Świat bez Milo World Without Milo
Wyścig The Race
16.01.2018 19 Halloweenowe krzykotorium Milo’s Halloween Scream-A-Torium!
12.01.2018 20 Sanki miłości Love Togboggan
Wyspa zaginionych Dakotów The Island of Lost Dakotas
15.01.2018 21 Grzyb pośród nas Fungus Among Us
SERIA DRUGA
10.09.2018 22 Efekt Fineasza i Ferba The Phineas and Ferb Effect
23
11.09.2018 24 Bez wyjścia Snow Way Out
Miłość nauczycielki Teacher Feature
12.09.2018 25 Zdjęcie Picture Day
Ajgent Diogee Agee Ientee Diogee
13.09.2018 26 Noc gier Game Night
Spiesz się powoli Pace Makes Waste
14.09.2018 27 Cias-plzoja Cake ’Splosion
odcinek pominięty ––– brak tytułu ––– Lady Krillers
17.09.2018 28 Dusiek ma wychodne Doof’s Day Out
Disco powtórka Disco Do-Over
18.09.2018 29 Zegar The Ticking Clock
Okiełznując prawo Murphy’ego Managing Murphy’s Law
19.09.2018 30 Pole krzyku Field of Screams
Mała agentka Spy Little Sister!
20.09.2018 31 Cień Milo’s Shadow
Choroba Sick Day
11.02.2019 32 Lecąc w dół Freefall
12.02.2019 Świat Milo Milo’s World
13.02.2019 33 Spacer z psem, ucieczka, krzyk Dog Walker, Runner, Screamer
14.02.2019 Teraz jestem Murphym Now I Am a Murphy
15.02.2019 34 Porwanie prawa Murphy’ego Abducting Murphy’s Law
18.02.2019 35 Dziedzictwo Gulasza The Goulash Legacy
19.02.2019 Pies, który wiedział za dużo The Dog Who Knew Too Much
20.02.2019 36 Kumple od przygód Adventure Buddies
21.02.2019 Jedź z nami, piesku Ride Along Little Doggie
22.02.2019 37 Spójrz na ten statek Look At This Ship
Gipsowe przyjęcie Cast Party
24.06.2019 38 Po pierwsze BHP Safety First
25.06.2019 Cavendish wyzwolony Cavendish Unleashed
26.06.2019 39 Pierwsze wrażenia First Impressions
27.06.2019 Wybuchowe spotkanie regionalnej ligi zabójczej debaty The Speech and Debate League of Death and Destruction Cross Town Explosion Event
28.06.2019 40 Klub popołudniowej przekąski The Mid-Afternoon Snack Club
01.07.2019 Piknik doroczny Parks and Wreck
02.07.2019 41 Ucieczka Escape
03.07.2019 Milo w kosmosie Milo in Space
04.07.2019 42 Kula i obrzydlistwo w kosmosie Sphere and Loathing in Outer Space

Zobacz też

Disney-channel-new2015.png
[[Plik:{{{Grafika1}}}|100x150px]]
Disney Channel:
Good Morning, Mickey! · Welcome to Pooh Corner · You and Me Kid · Contraption · EPCOT Magazine · Kaczor Donald przedstawia · Symbol · Disney Family Album · Dumbo's Circus · Videopolis · Good Morning, Miss Bliss · The All-New Mickey Mouse Club · Teen Win, Lose or Draw · The Secret of Lost Creek · Adventures in Wonderland

Flash Forward · Mad Libs · Going Wild with Jeff Corwin · Bug Juice · Off the Wall · Sławny Jett Jackson · To niesamowite · The Jersey · Totally Circus · Świat nonsensów u Stevensów · In a Heartbeat · Totally Hoops · Lizzie McGuire · The Proud Family · Kim Kolwiek · Totally in Tune · Świat Raven · Lilo i Stich · Dave the Barbarian · Filip z przyszłości · Brenda i pan Whiskers · Amerykański smok Jake Long · Nie ma to jak hotel · Maggie Brzęczymucha · Nowa szkoła króla · Hannah Montana · Wymiennicy · Shorty McShorts' Shorts · Cory w Białym Domu · Fineasz i Ferb · Czarodzieje z Waverly Place · Nie ma to jak statek · Słoneczna Sonny · Jonas · Powodzenia, Charlie! · Akwalans · Taniec rządzi · Take Two with Phineas and Ferb · Nadzdolni · Z innej beczki · Wkręty z górnej półki · Jessie · Austin i Ally · Wodogrzmoty Małe · Code: 9 · Blog na cztery łapy · Myszka Miki · Liv i Maddie · W tę i nazad · To nie ja · Win, Lose or Draw · Dziewczyna poznaje świat · K.C. nastoletnia agentka · Przyjaciółki od czasu do czasu · Obóz Kikiwaka · Następcy: Świat Potępionych · Rodzinka od środka · Bizaardvark · Elena z Avaloru · Zaplątani: Serial · Andi Mack · Hotel Transylvania: Serial · Raven na chacie · Zmykaj stąd, Jednorożcu! · Coop i Cami pytają świat · Ogarnij to! · Odjazdowa Layne · Sydney na Maksa · The Lodge · Tajemnice Sulphur Springs · Gabby Duran: galaktyczna opiekunkaMolly i Duch


Filmy fabularne: Światła PółnocyPrzygoda z mumiąSzczęściarzBrink!Miasteczko HalloweenDziewczyna XXI-go wieku • Can of Worms • MetamorfozaInteligentny domJohnny TsunamiGeniuszNie patrzcie pod łózkoOstatnie takie ranczoLeć, leć w przestworzaKolor przyjaźni • Alley Cats Strike • Rip Girls • Cud na drugim torzePrzyrodnia siostra z innej planety • Ready to Run • Quints • Moje drugie jaRandka z wampirem • Phantom of the Megaplex • Świąteczna zadyma w Los AngelesZenon: The ZequelDwanaście okrążeńIrlandzkie szczęście • Hounded • Jett Jackson: The Movie • Projekt „Jennie”Australijska przygoda • The Poof Point • Miasteczko Halloween: Zemsta KalabaraLewy MikołajZostać koszykarkąKadet KellyWyznania TruPoszlakaMożemy wygraćŚwiatło wieczneMiędzy ziemią a niebemJedno życzenieNa torzeŚwiat nonsensów u StevensówKonkurs kulinarnyCheetah Girls • Full-Court Miracle • Wirtualny ideałZapasy z życiemZenon: Z3Ucieczka z przedmieściaTygrysi rejsHalloweentown HighI wszystko jasne!Chłopięca przyjaźńI bądź tu mądraPieskie życieDwiedźmyHigh School MusicalPiękne mleczarkiWendy Wu: Nastoletnia WojowniczkaCzytaj i płaczCheetah Girls 2 • Return to Halloweentown • Wskakuj!Johnny Kapahala: Z powrotem na faliHigh School Musical 2Magiczny duet 2TajmiakiCamp RockViva High School Musical Meksyk: PojedynekCheetah Girls: Jeden światTatastrofaO, kurczę!Program ochrony KsiężniczekCzarodzieje z Waverly Place: FilmRandka z gwiazdąBrat zastępowyViva High School Musical ArgentynaCamp Rock 2: Wielki finałLiceum AvalonNie ma to jak bliźniaki: FilmLemoniada GadaBoska przygoda SharpayWymarzony luzerPowodzenia, Charlie: Szerokiej drogiNie-przyjacieleBunt FMLet It ShineDziewczyna kontra potwórTeen Beach MovieCloud 9ZaplikowaniLepszy modelPod włosTeen Beach 2NastępcyMoja niewidzialna siostra‎ • Nianie w akcjiZamianaNastępcy 2ZombiZakręcony piątekKim Kolwiek: FilmNastępcy 3Zombi 2Magia na opakMisja mumiaŚwięta na okrągłoMix


Filmy animowane: Kim Kolwiek: Szatański PlanThe Proud Family MovieFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeZanim żyli długo i zaplątani
Disney XD:
Pupilek · Café MyszkaTeamo Supremo · The Weekenders · Byle do przerwyFillmore na tropiePower Rangers S.P.D. · Power Rangers: Mistyczna MocPower Rangers: Operacja OverdrivePower Rangers: Furia dżungliBujdy na resorach
Fineasz i Ferb · Aaron Stone · Yin Yang Yo! · Zeke i Luther · Ja w kapeli · Kick Strach się bać · Avengers: Potęga i moc · Para królów · Z kopyta · Szczury laboratoryjne · Mega Spider-Man · Motorcity · Tron: Rebelia · Randy Cunningham: Nastoletni Ninja · Crash & Bernstein · Avengers: Zjednoczeni · Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I. · Oddział specjalny · W tę i nazad · 7K · Wodogrzmoty Małe · Star Wars: Rebelianci · Kirby Buckets · Penn Zero – bohater na pół etatu · Star Butterfly kontra siły zła · Poradnik zakręconego gracza · Kornisz i Fistach · Strażnicy Galaktyki · Szczury laboratoryjne: Jednostka elitarna · Walk the Prank · Lego Star Wars: Przygody Freemakerów · Robal z przyszłości · Główka pracuje · Prawo Milo Murphy'ego · Mech-X4 · Billy Dilley's Super-Duper Subterranean Summer · Kacze opowieści · Big Hero 6 · Big City Greens · Płazowyż · Sowi dom
Disney Junior:
Niedźwiedź w dużym niebieskim domu · Discover Spot · I pies, i wydra · Olinek Okrąglinek · Out of the Box · Kubusiowe opowieści · Stanley · The Wiggles · JoJo z cyrku · Opowieści z Kręciołkowa · Breakfast with Bear · Jasiek i Tyćki · Mali Einsteini · Klub przyjaciół Myszki Miki · Złota Rączka · Ooh, Aah and You · Moi przyjaciele – Tygrys i Kubuś · Zajączkowo · Poruszamy wyobraźnię · Agent specjalny Oso · Gdzie jest mysz? · Przystanek dżungla · Złota Rączka: Szkółka naprawiania
Jake i piraci z Nibylandii · Klinika dla pluszaków · Kubusiowe opowieści o przyjaźni · Jej Wysokość Zosia · Henio Tulistworek · Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie · Miles z przyszłości · Złotowłosa i Miś · Lwia Straż · Miki i raźni rajdowcy · Bingo i Rolly w akcji · Fancy Nancy Clancy · Vampirina · MapeciątkaMyszka Miki: Frajdomek
Disney+:
Seriale fabularne: High School Musical: Serial · The Mandalorian · Dziennik przyszłej pani prezydent · Ziemia u Neda · Teraz Muppety! · Podbój kosmosu · Potężne kaczory: Sezon na zmiany · Drużyna · WandaVision · Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta · Falcon i Zimowy Żołnierz · Turner i HoochDoogie Kameāloha, lekarka · Loki · Nic strasznego · Muppety w Nawiedzonym DworzeRównoległy wymiarHawkeyeWeekend Family

Seriale animowane: Sztuciek się pytaCudowny świat MikiegoGwiezdne wojny: Parszywa ZgrajaPotworna robotaA gdyby...?Olaf przedstawiaSzalone przygody AsaEpoka lodowcowa: Opowieści Scrata


Filmy fabularne: Timmy Fiasco: Błędy się zdarzająZakochany kundelTogoGwiazdkaNoelleArtemis Fowl · Jedyny i niepowtarzalny IvanMagiczne wakacjeTajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i BraciChmuryWróżka potrzebna od zarazLinia obronyCzarna PięknośćFlora i UlissesCruellaŚwięta na okrągłoNareszcie sam w domuFałszywa dwunastka


Filmy animowane: Fineasz i Ferb: Fretka kontra WszechświatLEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygodaDziennik cwaniaczkaEpoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka


Filmy krótkometrażowe: SparkShorts (odcinki Nowa, Głębia, Wzloty i Out) • Krótko mówiąc (odcinki Kałuże, Koleje losu i Aport) • Przygody nocnej lampkiBył sobie bałwan · Pluszowe gadki Bunia i KwakaMit: Opowieści z Krainy lodu22 kontra ZiemiaLaunchpadDobry, Bart i LokiGwiezdne Wojny: WizjeCiao AlbertoSimpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego
Międzynarodowe produkcje Disneya:
Seriale animowane: Arjun – Prince of Bali (Indie) • Astra Force (Indie) • A.T.O.M. Alpha Teens on Machines (Francja) • Chorr Police (Indie) • Galactik Football (Francja/Irlandia (3 sezon)) • Howzzattt (Indie) • Marvel Anime (Blade, Iron Man, Wolverine, X-Men) (Japonia) • Marvel Disk Wars: The Avengers (Japonia) • Marvel Future Avengers (Japonia) • Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Francja/Japonia/Korea Południowa) • ŌBAN Star Racers (Francja/Japonia) • Odlotowe agentki (Francja/Kanada) • Pidżamersi (Francja/Wielka Brytania) • Robin Hood – Draka w Sherwood (Indie/Francja/Niemcy/Włochy) • RoboDz (Japonia) • Stich! (Japonia) • Stich i Ai (Chiny) • Super Robot Monkey Team Hyper Force Go! (USA/Japonia) • W.I.T.C.H. Czarodziejki (Włochy)

Seriale fabularne: Alex i spółka (Włochy) • Als De Bel Gaat (Belgia/Holandia) • Bia (Argentyna) • Break Time Masti Time (Indie) • Cambio de Clase (Hiszpania) • Cuando toca la campana (Argentyna) • Do dzwonka (Polska) • Do dzwonka Café (Polska) • Gdy zadzwoni dzwonek (USA) • Gdy zadzwoni dzwonek (Australia) • Gdy zadzwoni dzwonek (Wielka Brytania) • Gdy zadzwoni dzwonek (Singapur) • Jake i Blake (Argentyna) • Jedenastka (Argentyna) • Kè jiān hǎo shíguāng (Chiny) • Kè jiān hǎo shíguāng Yī nián Èr bān (Tajwan) • Kurze Pause (Niemcy) • Lato w mieście (Izrael) • Mój kumpel duch (Niemcy) • Når klockan ringer (Norwegia/Szwecja) • Penny z M.A.R.Sa (Włochy) • Prikoly na peremenke (Rosja) • Quando Toca o Sino (Brazylia) • Quelli dell'intervallo (Włochy) • Równoległy wymiar (Francja) • Snowdrop (Korea Południowa) • Soy Luna (Argentyna) • Taniec rządzi (Indie) • The Yasumi Jikan (Japonia) • Trop la Classe (Francja) • Violetta (Hiszpania/Argentyna) • Waktu Rehat (Malezja) • Zaplątani w czasie (Argentyna) • Zil Çalınca (Turcja) • Znajdź mnie w Paryżu (Francja)


Filmy fabularne: Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców (Włochy) • Any Body Can Dance 2 (Indie) • Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga (Niemcy) • Czarodziejka Lili: Podróż do Mandolanu (Niemcy/Belgia/Hiszpania/Indie) • Czarodziejka Lili ratuje święta (Niemcy) • Dangal (Indie/USA) • Dwie dwójki to czwórka (Indie) • Fuksja – mała czarodziejka (Holandia) • Taare Zameen Par (Indie) • Jagga Jasoos (Indie) • Khoobsurat (Indie) • Księga mistrzów (Rosja) • Luck Luck Ki Baat (Indie) • Matka i córka: Droga do marzeń (Francja) • Once Upon a Warrior (Indie) • Ostatni bohater (Rosja) • Ostatni bohater: Korzeń zła (Rosja) • Ostatni bohater: Posłaniec Ciemności (Rosja) • Szlak pandy (Chiny) • Tajemnica magicznej dyni (Chiny) • Tini: Nowe życie Violetty (Argentyna/Włochy) • Viva High School Musical Argentyna (Argentyna) • Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek (Meksyk) • Zokkomon (Indie)


Filmy animowane: Arjun: Książę-wojownik (Indie) • Avengers Confidental: Czarna Wdowa i Punisher (USA/Japonia) • Iron Man: Technovore powstaje (USA/Japonia) • Roadside Romeo (Indie)

[[Plik:{{{Grafika2}}}|100x150px]]

{{Navbox/Prawo Milo Murphy'ego]]

Advertisement